Fleet Point

Fleet Point
Car cleaning & Car management
pro korporátní vozové parky.

Fleet Point je kompletní program kvalitní ruční péče a logistiky pro firmy a korporace.
Nezapomínejme, že firemní vozidlo je vždy vizitkou firmy a vytváří první dojem.
A my Vám pomůžeme neustále zářit.

 • Přehledná evidence a kontrola nákladů

  Jsme si vědomi, že u každého fleetu je základem přehledná evidence a kontrola nákladů,
  která ve výsledku uspoří nejdražší veličinu na světě - Váš čas.

 • Unikátní informační systém – snížení vašich nákladů

  Díky našemu unikátnímu informačnímu systému umíme detailně hlídat nejen náklady na jednotlivý vůz či zaměstnance, ale také Vám pomůžeme optimálně nastavit četnost pravidelného ručního čištění vašich automobilů. Navíc můžou vaši zaměstnanci využít celou naší síť a všude dostanou stejné služby. V případě bezhotovostních úhrad nemusí řešit finance.

 • Doporučený cyklus ručního mytí

  Obecně doporučujeme kompletní ruční mytí alespoň jednou měsíčně. Jen pro představu: po měsíčním běžném užívání firemního vozu je na volantu a v interiéru tolik bakterií, nečistot a špíny jako na veřejné toaletě. Pokud vozíte děti, či rodinné mazlíčky tak je očista ještě mnohem důležitější.

 • Nejlepší dostupnost k Vaší kanceláři

  AE je výhradně v nákupních centrech a díky tomu máme tu nejlepší dostupnost k Vaší kanceláři. Auto si u nás můžete bezplatně uschovat. Zajistíme vyzvednutí vozu a přivezeme Vám ho zpět na Vaše místo. V případě potřeby Vám půjčíme náhradní vůz nebo Vás odvezeme.

 • Platba formou paušálu, voucheru pro zaměstnance nebo klienty

  Vybrat si můžete z měsíčních mycích paušálů, či zvýhodněných předplacených voucherů, které můžete libovolně distribuovat mezi své zaměstnance či klienty. Naše služby jsou čím dál oblíbenější jako hodnotné benefity či odměny k dražším vozům.

 • Zvyšení efektivity operativních leasingů

  V dnešním světě operativních leasingů se stále dost podceňuje ruční mytí, čištění interiérů a vůbec celková údržba. Platí rozšířená a mylná představa, že pokud auto není moje, tak jen jezdím a vozidlo nijak neudržuji. Při vracení vozů pak dochází k nepříjemnému překvapení. Za poškrábané či zanedbané auto naskočí vysoké mnohatisícové penále a výhodnost operáku je v tu chvíli nenávratně pryč. Šetřete své peníze a nechávejte si auta čistit pravidelně. Čím více myjete, tím jsou naše služby levnější.